Menu
Kalendarz
LogowanieProwadzimy zbiórkę palstikowych nakrętek

logo_zakretki_1_kolor.png - 155.63 Kb

Dzisiaj mamy: 03.07.2015

"Cokolwiek robisz lub marzysz, że możesz zrobić - zacznij tylko.
W zdecydowaniu drzemie geniusz, siła i magia."

J.W. Goethe

SZKOLNY POKAZ "MAM TALENT" Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2012 18:14

W czerwcu w naszej szkole odbył się przeglad "Mam Talent 2012".

 

Wzięło w nim udział wielu utalentowanych uczniów naszej szkoły. Obejrzeliśmy pokazy tancerzy, piosenkarzy, instrumentalistów, malarzy i aktorów. Mogliśmy podziwiać solistów, duety, małe grupy artystów,a nawet całe klasowe zespoły. Wszystkim artystom bardzo dziękujemy za występy i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję przeglądu, która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.

 

Zdjęcia z pokazu można obejrzeć na naszej szkolnej galerii.

http://www.picasaweb.google.com/sptecieszyn